İletişim

1 yorum
tumtumdukkan@gmail.com adresinden bize her zaman ulaşabilirsiniz. Mailleriniz gördüğümüz ilk anda cevaplandırılacaktır :)

Herhangi bir ürün satın almak isterseniz lütfen altına yorum yazın...Ki bu sayede aynı ürüne sizden başka talip olmasın.Ya da ürünün linkini içeren bir mail gönderebilirsiniz. Zaten daha sonra sizinle iletişime geçilerek ayrıntılar bildirilecektir.

Bizim için önemli olan; sizi memnun etmek. Satış öncesi de,satış sonrası da... Bu yüzden sizin için kolay olabilecek her yolu deniyoruz, alışveriş yapanlar bilir :) 

Tek bir kuralımız var: Satılan ürün iade alınmaz ! :( Çünkü buradaki ürünler dolap fazlası... Elimizden çıkartmaya çalışıyoruz. Herhangi üzücü bir durum yaşanmaması için, lütfen satın almak istediğiniz ürünle ilgili detaylı bilgi-resim isteyin :)

Birkaç banka hesabı kullanarak size alternatif sunuyoruz ya da dilerseniz PTT'den de ücreti yatırabilirsiniz. Bunun dışında güvenli alışveriş yapmak isteyenler için; kesilen komisyonu ödemek kaydıyla, sahibinden.com ya da sanalpazar.com üzerinden ilan açabiliyoruz. Bu sayede kargo ücretlerini minimuma indiriyoruz. (sanalpazar.com'da 15 ds/kg = 5 TL+KDV)

Ayrıca, bu sayfadan yapılan her alışverişle aynı zamanda sokak hayvanlarına yardımda bulunduğunuzu unutmayın :) Biz de 2 kedi sahibiyiz, aynı zamanda sokakta baktığımız onlarca kedimiz var :) O canlıların sokakta neler çektiğini anlayabiliyoruz ve her satışta belli bir miktar yardımda bulunuyoruz :)

Bunun dışında kalan şeyler için bize mail atabilirsiniz. Sizden ricamız; lütfen gerçek alıcılar sipariş versinler.
Keyifli alışverişler dileriz.
 

Tumtum Dükkan Düzenleme Tuba Çetinkayaya aittir. | TumTum Dükkan Facebook'ta!